‘हनुमान’ले  ३००  करोड कमाएर राख्यो नयाँ रेकर्ड

- February 7, 2024 गते तीव्रखबरमा प्रकाशित

तीव्रखबर (छिटो खबरको एउटै विकल्प)

मुम्बई  । तेजा सज्जाको फिल्म  ‘हनुमान’ रिलिज भएको एक महिना बितिसकेको छ ।

अचम्मत त यो छ कि यो फिल्मले बक्स अफिसमा अझै बलियो छ र करोडौं कलेक्सन गरिरहेको छ । सानो बजेटमा बनेको यो चलचित्रले महेश बाबु अभिनित चलचित्र ‘गुंटुर करम’ लगायत धेरै चलचित्रलाई बक्स अफिसमा पछि पार्दै ठूला नोट छापिरहेको छ । ऋतिक रोशन स्टारर फिल्म ‘फाइटर’को अगाडि  ‘हनुमान’को कमाईमा गिरावट आएपनि यो फिल्म बक्स अफिसमा झुक्न तयार देखिएको छैन । उसो भए आउनुहोस् जानौं,  ‘हनुमान’ ले रिलिजको २६ औं दिनमा कति करोड कमाएको छ ? ‘हनु मान’ एक तेलुगु सुपरहिरो फिल्म हो। यो चलचित्र यही संक्रान्तिमा हलमा रिलिज भएको हो । ‘हनुमान’ ले दर्शकको राम्रो प्रतिक्रिया पाएको छ र योसँगै फिल्मले बक्स अफिसमा ठूलो कलेक्सन गरेको छ ।  ‘हनुमान’ सिनेमाघरमा रिलिज भएको चार साता भइसकेको छ र यसले हरेक दिन करोडौंको कलेक्सन गरिरहेको छ ।

फिल्मको कमाईको कुरा गर्दा ‘ हनुमान’ ले पहिलो हप्तामा ८९.८ करोड कमाएको थियो । दोस्रो हप्तामा  ‘हनुमान’ले ६०.६ करोड कमाएको थियो । तेस्रो हप्तामा  ‘हनुमान’ले २९.९५ करोड कमाएको छ । यो फिल्म अहिले रिलिजको चौथो हप्तामा छ ।  ‘हनुमान’ ले रिलिजको चौथो शुक्रबार १.४५ करोड, चौथो शनिबार २.८५ करोड, चौथो आइतबार ४ करोड र चौथो सोमबार १.१८ करोड कमाएको छ । अब  ‘हनुमान’ को रिलिजको चौथो मंगलबारको कमाईको प्रारम्भिक तथ्यांक आएको छ ।

सैकनिल्कको प्रारम्भिक ट्रेंड रिपोर्ट अनुसार,  हनुमानु ले चौथो मंगलबार अर्थात् रिलिजको २६ औं दिनमा १.१० करोड भारु कलेक्सन गरेको छ।
योसँगै ‘हनु मान’को २६ दिनमा कुल कमाई भारतमा १९०.९३ करोड पुगेको छ ।

‘हनुमान’ ले देशमा मात्रै नभई विश्वभर बक्स अफिसमा हिट भएको छ । यो फिल्मले रिलिज भएको २६ दिन बितिसक्दा पनि विश्वभर करोडौं कलेक्सन गरिरहेको छ । ट्रेड एनालिस्ट मनोबाला विजयबलनले  ‘हनुमान’को विश्वव्यापी कमाइको तथ्यांक साझा गरेकी छिन्, जसअनुसार तेजा सज्जाको फिल्मले रिलिज भएको २५ दिनमा विश्वभर ३०० करोडको आँकडा पार गरेको छ र योसँगै  ‘हनुमान’ को कुल कलेक्सन अहिले रु ३००.२३ करोड पुगेको छ।


तीव्रखबर (छिटो खबरको एउटै विकल्प)

यस बिषयमा तपाइको प्रतिक्रिया...!